Przed nami wiele spotkań, które chcemy uwiecznić. Radzimy, co zrobić, by na takiej pamiątkowej fotografii prezentować się efektownie i naturalnie.

Przygotuj cerę

Ma być świeża, ale bez połysku. Sięgnij po bazę typu blur, która nada promienny wygląd. Fluid wybierz lekki, ale kryjący. Krostek nie maskuj masą korektora, wklep go tylko odrobinkę. Pudrem transparentnym przypudruj zwłaszcza strefę T.

Stwórz efekt rozjaśnionych powiek

A oczy będę wyglądały na wypoczęte. Zamiast eyelinera wybierz kredkę. najlepiej brązową. Dodaj cienie satynowe, np. w odcieniach nucie. By uniknąć poprawek, użyj tuszu wodoodpornego.
Wypełnij usta kolorem

Ale nie przesadzaj z jego Intensywnością. Sięgnij po szminkę w naturalnej czerwieni, np. koralową I niezbyt błyszczącą — satynową, a nawet matową. Zanim ją jednak nałożysz, obrysuj usta konturówką. Może być nawet o ton ciemniejsza od pomadki.

Wybierz róż w odcieniu rumieńca

Wtedy twarz będzie wyglądać naturalnie i świeżo. Nabierz kosmetyk szerokim pędzlem. Szeroko się uśmiechnij, muśnij kolorem centralną część policzków I rozetrzyj go ku górze wzdłuż kości policzkowych, Takie delikatne konturowanie ładnie uwydatni rysy.